Olaplex Lashbond ripsmeseerum

68,00 

OLAPLEX LASHBOND™ Building Serum ripsmeseerumi toime on kliiniliselt uuritud, osalejate ripsmed olid hooldatuma ning tervema välimusega 2-nädalase kasutamise järel ning osalejad raporteerisid pikemaid ja tihedamaid ripsmeid 4-nädalase kasutamise järel.

 

 

 

Koostise ohutus on silmaarstide poolt testitud. Ei ärrita silmi, sobib kasutamiseks ka kontaktläätsede kandjatele ning ei sisalda koostisaineid, millel on soovimatu mõju silmadele, nagu näiteks prostaglandiinid. 100% sulfaadi-, ftalaadi-, parabeenide-, silikooni- ja gluteenivaba ning vegan.

 

 

 

Kasutamine: Kanda kuivale puhtale nahale 2 korda päevas, hommikul ja õhtul. Kanda seerum pintsliga ülemiste ripsmete nahapiirile (ripsmejuurtele). Lasta mõjuda 90 sekundit enne teiste silmahooldus- ja meigitoodete kasutamist. Mitte kasutada alumisel ripsmepiiril.

Koostisosad

Water (Aqua/Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Palmitoyl Pentapeptide-83 Amide, Acetyl Tetrapeptide-3, Myristoyl Pentapeptide-17, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Hyaluronate, Biotin, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pantethine, Aminomethyl Propanol, Sorbic Acid, Rhizobian Gum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dextran, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate

Parkimine

Jalgratta saab jätta maja ees asuvasse jalgratta hoidlasse. Isiklikud tõukerattad saab tuua meile sisse hoiule.

Palume maja ette mitte autoga parkida.

Oma auto saad jätta kas: Raudtee poolsel küljel asuvasse Veerenni 55 maja parklasse ( kellaga 2h) Veduri tänavale nii, et elanike sissepääse kinni ei pargiks (kellaga 2h)

Viadukti tn rohelisega märgitud alale, mitte murule parkida!

Veerenni tn ( pildil rohelisega märgitud alal) alates parkimis ja peatumiskeelu märgist. Soovitatavalt diagonaalis parkida, et ka teised soovijad sinna mahuksid.

Kes külastab ka lähedal asuvat ehituspoodi siis tasub meeles pidada, et nad sulgevad oma väravad 19-20 ajal.