NHG Juuste kasvu stimuleerivad ampullid 10 x 5ml

69,00 

Teaduslikult tõestatud koostisosad, mis aitavad suurendada juuste kasvu ja ennetada hooajalist juuste väljalangemist. Spetsiifiline taastav hooldus piparmündi ja polaarse mentooliga tundlikule peanahale ja juustele, mis kipuvad välja langema

  • Aitab taastada peanaha füsioloogilist tasakaalu
  • Ennetada ja aeglustada ajutist või hooajast (kevad, sügis) tingitud juuste väljalangemist
  • Tundlikule peanahale ja juustele, mis kipuvad välja langema
  • Stimuleerib juuste kasvu

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada koos NHG juuksekasvu šampooniga, mis valmistab peanaha ette ja aitab toitaineid juuksefolliikulisse toimetada.

See pakend sisaldab 10 x 5 ml juuste kasvu stimuleerivad ampulle.

 

Kirjeldus

On mitmeid tegureid, mis võivad põhjustada juuste väljalangemist või hõrenemist (stress, unepuudus, vitamiinipuudus, hormonaalsed muutused, suurenenud DHT kahjustatud mikrotsirkulatsioon ja kehv peanaha tervis). Sageli on tegemist kahe või enama sellise probleemi kombinatsiooniga. Seetõttu on parim viis juuste pikaajalise tervise edendamiseks täielik 360-kraadine lähenemine juuste hooldusele.

NHG Intensiivsed juuksekasvatusampullid on täis antioksüdante ja toitaineid, mis on olulised uute juuste tervislikuks kasvuks. Teaduslikult tõestatud koostisosad, mis aitavad ennetada hooajalist juuste väljalangemist ja suurendada juuste kasvu. Rikastatud piparmündi ja polaarse mentooliga, millel on head vereringet parandavad omadused. Antioksüdandid toetavad organismi kollageeni ehk juuksefolliikulite sidekude, mis soodustab juuste tervislikumat arengut. Lisaks kaitseb see ka veresoonte peanaharakke, et toetada tervete juuste arengut.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada koos NHG juuksekasvu soodustava šampooniga, mis puhastab õrnalt peanaha ja aitab seerumi aktiivainetel jõuda juuksefolliikulisse.

Kasutamine:

Kandke ampulli sisu puhtale peanahale ja masseerige kuni täieliku imendumiseni. Ärge loputage. Intensiivne hooldus: soovitatav on kasutada 1 terve ampull iga päev 4 nädala jooksul. Intensiivse hoolduse puhul kandke ampull peale juuksepesu rätikkuivale peanahale ning järgnevad päevad kandle ampull kuivale aga kindlasti puhtale peanahale (kui peanahk on rasune või on kasutatud kuivšampooni, lakki vms, siis tuleb juuksed ja peanahk pesta šampooniga puhtaks, et ampulli saaks kanda täiesti puhtale peanahale). Aitab ennetada hooajalist juuste väljalangemist ja suurendada uute juuste kasvu. Silmadesse sattumise korral loputada viivitamatult rohke veega.

Koostisosad

Aqua (Water), Alcohol Denat., Adenosine, Benzyl Alcohol, Caffeine, Camphor, Citric Acid, Ethylhexylglycerin, Ganoderma Lucidum (Mushroom) Mycelium, Ferment Filtrate, Glycerin, Magnesium Chloride, Mentha Arvensis Leaf Oil, Menthol, Menthyl Lactate, Niacinamide, Panthenol, Parfum (Fragrance), Peg-40, Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Ppg-26-Buteth-26, Pyridoxine Hcl, Sodium Benzoate, Vp/Va Copolymer

Parkimine

Jalgratta saab jätta maja ees asuvasse jalgratta hoidlasse. Isiklikud tõukerattad saab tuua meile sisse hoiule.

Palume maja ette mitte autoga parkida.

Oma auto saad jätta kas: Raudtee poolsel küljel asuvasse Veerenni 55 maja parklasse ( kellaga 2h) Veduri tänavale nii, et elanike sissepääse kinni ei pargiks (kellaga 2h)

Viadukti tn rohelisega märgitud alale, mitte murule parkida!

Veerenni tn ( pildil rohelisega märgitud alal) alates parkimis ja peatumiskeelu märgist. Soovitatavalt diagonaalis parkida, et ka teised soovijad sinna mahuksid.

Kes külastab ka lähedal asuvat ehituspoodi siis tasub meeles pidada, et nad sulgevad oma väravad 19-20 ajal.