OLAPLEX LASHBOND™ Building Serum

68,00 

Kergekaaluline, ohutu ja tõhus seerum, et muuta ripsmed tihedamaks, tugevamaks, tervemaks ja volüümikamaks. Sisaldades oma koostises unikaalset Peptide Complex Technology™ kompleksi, eksklusiivset patenteeritud molekuli OLAPLEX Bond Building Technology™ ning hüaluroonhapet ja biotiini, saavutab seerum ohutult ja tõhusalt soovitud tulemuse. Lihtsa pintslitõmbega pealekantav, sobib kasutamiseks nii naturaalsete ripsmete kui ripsmepikenduste korral ning ka kontaktläätsede kandjatele.

OLAPLEX LASHBOND™ Building Serum ei sisalda koostisaineid, millel on soovimatu mõju silmadele. 100% sulfaadi-, ftalaadi-, parabeenide-, silikooni- ja gluteenivaba ning vegan. Koostise ohutus on silmaarstide poolt testitud, ei ärrita silmi. Igapäevasel kasutamisel jätkub tootest 12 nädalaks.

Saad kogeda hooldatumaid ja tervema välimusega ripsmeid juba 2 nädalaga. Ripsmed näivad pikemad, tihedamad 4-nädalase kasutamise järel. 12-nädalane kasutamine annab parima tulemuse − ripsmed näivad volüümikamad, pikemad, tihedamad ja tugevamad*. Efektiivne toime tõestatud eeldusel, et kasutad seerumit järjepidevalt, 2 korda päevas.

*Põhineb 33 tarbija tajuuuringul.

Koostisosad

Water (Aqua/Eau), Butylene Glycol, Glycerin, Hydroxyethylcellulose, Palmitoyl Pentapeptide-83 Amide, Acetyl Tetrapeptide-3, Myristoyl Pentapeptide-17, Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate, Sodium Hyaluronate, Biotin, Panthenol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Pantethine, Aminomethyl Propanol, Sorbic Acid, Rhizobian Gum, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Dextran, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Citric Acid, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Potassium Sorbate

This image was uploaded from Woobend.com

Parkimine

Jalgratta saab jätta maja ees asuvasse jalgratta hoidlasse. Isiklikud tõukerattad saab tuua meile sisse hoiule.

Palume maja ette mitte autoga parkida.

Oma auto saad jätta kas: Raudtee poolsel küljel asuvasse Veerenni 55 maja parklasse ( kellaga 2h) Veduri tänavale nii, et elanike sissepääse kinni ei pargiks (kellaga 2h)

Viadukti tn rohelisega märgitud alale, mitte murule parkida!

Veerenni tn ( pildil rohelisega märgitud alal) alates parkimis ja peatumiskeelu märgist. Soovitatavalt diagonaalis parkida, et ka teised soovijad sinna mahuksid.

Kes külastab ka lähedal asuvat ehituspoodi siis tasub meeles pidada, et nad sulgevad oma väravad 19-20 ajal.