Hair Growth šampoon 250ml

29,00 

Hair Growth šampoon on välja töötatud, et stimuleerida peanaha vereringet juuksejuurte optimaalseks toitmiseks, et tugevdada juukseid ja nende kasvu.

  • Puhastab õrnalt peanaha jättes juuksed pehmeks
  • Stimuleerib juuste kasvu, aitab ennetada juuste väljalangemist.
  • Peale igat pesukorda on juuksed ilusad ja elujõulised

Õrn tsitruselõhn tekitab meeldiva värskuse tunde.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada koos NHG juuksekasvu ampullidega. NHG ampullid sisaldavad teaduslikult tõestatud koostisosi, mis aitavad suurendada juuste kasvu ja ennetada hooajalist juuste väljalangemist.

 

Kirjeldus

Juukse kasvu stimuleeriv šampoon, mida on hea kasutada ka hooajalise juuste väljalangemise puhul. Rikastatud mentooli ja B3-vitamiiniga, mis toetavad juuste tervislikku kasvu ja aitavad stimuleerida uute juuste teket. Suurendavad vereringet ja aitavad NHG juuksekasvu ampullide toitainetel imenduda juuksefolliikulisse.

Juuste väljalangemine ja juuste hõrenemine on mõlemad suuresti mõjutatud kehvast vereringest. Niatsiinamiid soodustab kiiremat ja tihedamat juuste kasvu, suurendades peanaha verevoolu.

Kuidas kasutada: Emulgeerige märgadele juustele, masseerige, hoidke 1 minut ja loputage. Vajadusel korrata.

Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame kasutada koos NHG juuksekasvu soodustavate ampullidega.

Rikastatud polaar mentooliga
Mentoolil on vereringet parandavad omadused, mis toetavad tervete juuste säilimist. On leitud, et mentool suurendab nii juuksefolliikulite arvu kui ka peanaha paksust.

Tsirkulatsiooni parandamine tagab uute juuste tekkeks vajalike toitainete imendumise juuksefolliikulisse. On tõestatud, et mentool soodustab juuste kasvu.

Rikastatud niatsiinamiidiga
:Parandab verevoolu, aitab stimuleerida uute juuste teket ja on oluline juuste väljalangemise ennetamisel. Niatsiinamiid, mida sageli tuntakse B3-vitamiinina, on oluline iga raku jaoks meie kehas soodustades paksemaid ja tervemaid juukseid. Oluline tervete juuste kasvu jaoks, kuna suurendab vereringet, mis aitab ka toitainete ja hapniku transporti juuksefolliikulisse.

Koostisosad

Aqua (Water), Ammonium Lauryl Sulfate, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Cocamidopropylamine Oxide, Disodium Edta, Ethylhexylglycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Imidazolidinyl Urea, Menthol, Niacinamide, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Polyquaternium-10, Polyquaternium-7, Propylene Glycol, Pyridoxine HCl, Quaternium-22, Sodium Lauroyl Sarcosinate

 

Parkimine

Jalgratta saab jätta maja ees asuvasse jalgratta hoidlasse. Isiklikud tõukerattad saab tuua meile sisse hoiule.

Palume maja ette mitte autoga parkida.

Oma auto saad jätta kas: Raudtee poolsel küljel asuvasse Veerenni 55 maja parklasse ( kellaga 2h) Veduri tänavale nii, et elanike sissepääse kinni ei pargiks (kellaga 2h)

Viadukti tn rohelisega märgitud alale, mitte murule parkida!

Veerenni tn ( pildil rohelisega märgitud alal) alates parkimis ja peatumiskeelu märgist. Soovitatavalt diagonaalis parkida, et ka teised soovijad sinna mahuksid.

Kes külastab ka lähedal asuvat ehituspoodi siis tasub meeles pidada, et nad sulgevad oma väravad 19-20 ajal.